DAHA İYİ SEN NEDİR?

Daha İyi Sen; yaşayacak sadece bir tane hayatı olduğunu bilen ve bu hayatın farkında olmadan akıp gitmesine izin vermek istemeyenler, hayatlarında değiştirmek istedikleri bir şeyler olanlar için 10 yıldan uzun süredir okuduğum yüzlerce kitap ve binlerce blog’tan not aldığım, kendi hayatımda uyguladığım tavsiyeleri paylaştığım kişisel blogumdur.

DAHA İYİ SEN NE DEĞİLDİR?

Daha İyi Sen kuantum terapisi ya da NLP hezeyanı değildir. Hayatınızı değiştiricek sihirli değnek vaad etmemektedir. Benzer pozisyondaki iş arkadaşlarınızdan ya da diğer anne – babalardan daha iyiymiş gibi görünmeyi amaçlayan bir hırsı değil, kendini gerçekleştirmeyi ve aşmayı temsil etmektedir.

DAHA İYİ SEN’DEN NASIL YAZILAR BEKLEYEBİLİRSİN?

Binlerce yıldır insanlığa ışık tutan düşünürlerin, insan psikolojisi ve vücudu üzerine yapılmış bilimsel deneylerin ışığında daha mutlu, daha başarılı, daha sağlıklı, daha huzurlu, daha verimli, daha kararlı, daha planlı biri olmanız için hem felsefik hem de günlük hayatta uygulayabileceğiniz pratik bilgilerle dolu yazılar bekleyebilirsiniz.

NEDEN BU BLOGU YAZIYORUM?

10 yılı aşkın sürede hayatımdaki birçok şeyi nasıl daha iyi yaparım diye düşünerek yüzlerce kitap, binlerce blog okudum. Son 2 sene içerisinde de hayatımı nasıl daha iyi hale getiririm sorusuna yoğunlaşarak İstanbul’dan ayrıldım, yılda okuduğum kitap sayısını 60’a çıkardım, ideal kiloma ulaşmak için 20 kg zayıfladım ve düzenli spor yapmaya başladım. Şu anda da bu blogun içeriklerine paralel olarak mutlu ve başarılı bir hayat üzerine kitabımı yazmaktayım.

Bu yolda kazandığım tecrübeleri paylaşmak, daha çok insanın hayatlarının akıp gitmesine engel olmak için bu blogu yazıyorum.

FİKRİ SEVDİM, ŞİMDİ NE YAPMALIYIM?

Ayrıca Daha İyi Sen Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarını da takip edebilirsiniz.

 

Takipçilerin ve değer verdiğin kişilerle bu yazıyı paylaş: